Alışveriş Sepeti

Ücretsiz Kargo | Tüm Kartlara taksit imkanı

Müşteri Hizmetleri: 0 850 241 83 75 (Whatsapp)

 

 

Bilgiler

Bize Ulaşın?

  • Telefon: 0 850 241 83 75 (Whatsapp)

Sosyal Medya

Çocuğunuzla Seyahat Etmek İçin İpuçları

Çocuklarla seyahat etmek bir güçlük olarak kalabilir, aynı zamanda eğlenceli bir zaman olabilir. Çoğu insan bunu keçi gütmek veya göz korkutucu bir deneyim olarak düşünür. Ancak birkaç şey bu deneyimi sizin için değerli ve unutulmaz kılabilir.

Hareket halindeyken çocuklara uyum sağlamak için yalnızca birkaç şey yapmanız ve birkaç değişiklik yapmanız gerekir. Bunu denediğinizde, kabus olarak düşündüğünüz şeyin ailenizle birlikte hayatınızın en iyi zamanı olacağını anlayacaksınız.Birçok zeki annenin ipuçları ve kişisel deneyimlerinden geçtikten sonra, bir liste hazırladım seyahat için ipuçları. Bunlar sizin için, bebeğiniz ve küçük çocuklarınız için ipuçları içerir.

Acele Etmeyin, Yavaş Hareket Edin ve Önceden Plan Yapın

Bunun tek kişilik bir yolculuk olmadığını unutmayın. Güvenlikten geçerken, uçağa binerken veya otel odalarınıza girerken yapacağınız her şey fazladan zaman alacaktır. Her şeyi yavaşça ele geçirin, çocukları acele etmeyin, yoksa sinirlenecekler ve yakında sinirlenmeye başlayacaklar!

Evden erken ayrılın ve ters gidebilecek her şeyi planlayın. Ayrıca, yanlış gidebilecek her şey için bolca zaman bırakın. Programınızı olabildiğince esnek ve açık tutun. Sorumluluk alma, sadece akışa devam et ve kendinize ve herkesin eğlenmesine izin verin.

Akıllı Paketi

Paketleme yaparken her şeyi yanınızda taşımaya çalışmayın. Fazla paketleme, tatilinizi güzelleştirecek veya çocukları mutlu edecek bir şey değildir. Aksine, tüm valizlerinizi ve bir veya iki çocuğu taşımanız gerektiğinde bir sorun haline gelecektir. Omurganızla sempati duyun, hafif paketleyin ve bebek veya yürümeye başlayan çocuk için hazırlarken dönüştürülebilir bebek bezi sırt çantası kullanmayı deneyin. Tüm temel ihtiyaçların yanı sıra süt şişelerini taşıyacak kadar geniş olacaktır. Dönüştürülebilir bebek bezi sırt çantaları, zamanınızı azaltır, her şeyi düzenli tutar ve taşıması kolaydır. Sadece el veya bebek mendili aramak için tüm bagaj çantalarını karıştırmanıza gerek kalmayacak.

Birçok cebi olan sağlam bir bebek bezi sırt çantası çekici bir seçenektir. Alice Unique Bebek Bezi Çantamızı inceleyebilir ve ailenizin ihtiyacına göre bir veya iki tane satın alabilirsiniz. Bu unisex seçeneği, hem anne hem de baba tarafından çok fazla zorluk veya tartışma olmaksızın taşınması iyi olacaktır!

Önceden Rezervasyon Yapın, Akıllıca Rezervasyon Yaptırın

Tüm seçeneklerinizi iyi tartın ve rezervasyon sırasında acele etmeyin, ancak çocuklarla seyahat etmeye başlamadan önce her şeyi rezerve ettiğinizden emin olun. Çocuklarınız belirli bir diyet uygularsa veya onlar hakkında bazı özel ihtiyaçlarınız ve endişeleriniz varsa, onu bir ev gibi hissettirebileceğiniz bir kiralık tatil yeri ayırtmaktan daha çok tercih edilirsiniz! Aksi takdirde bir otele gidebilirsiniz. Rezerve ederken her şeyi düşünün. Mekanda asansör var mı? Odanıza çok dik basamaklar veya çocuklar için ölüm tuzakları olmadan kolayca mı giriyorsunuz? Çocuk dostu otel? Havalimanından otele nasıl seyahat edeceksiniz?

Bir kez orada, çocukları hiçbir şeye acele etmeyin. Jet gecikmelerini veya seyahat yorgunluğunu atlatmaları için rahatlamalarına ve kısa bir süre dinlenmelerine izin verin.

Bir şeyleri açıklayın

Yanınızda küçük çocuklarınız varsa, bilmedikleri bir yer varsa veya çok fazla sürpriz varsa, kesinlikle şikayet edecek ve sızlayacaklardır. Vakit geçirmek için uçaktayken veya seyahate başlamadan önce çocuklara seyahat rotasını ve planını mümkün olan en etkili şekilde anlattığınızdan emin olun ki heyecan içinde şikayetleri unutsunlar. Ayrıca, ailenizin sevdiği ilham verici şeyleri planınıza dahil ettiğinizden emin olun, böylece dört gözle bekleyecekleri bir şeye sahip olurlar.

Markalaşma ve İzleme

Hedefinize ulaştığınızda, otoriter olmayın ve çocuklarınızı kaybetme konusunda fazla paranoyak olmayın. Onları rahatsız edecek. Kaybetmelerine izin vermeden önce adınızı, adresinizi ve telefon numaranızı bir bileklik, kolye veya çıkartma ile yürümeye başlayan çocuğun koluna yazın. Hala bir GPS izleme cihazına veya bir kol bandına yatırım yapmanın ve çocuklarınızı takip etmenin daha iyi olacağından endişeleniyorsanız.

Her Zaman Atıştırmalıklar Yanınızda

Çocuklarla seyahat ederken, bir rotadayken her zaman bol miktarda atıştırmalık paketleyin. Ayrıca gideceğiniz yere vardıktan sonra, gerektiğinde bebeği ve yürümeye başlayan çocuğun tavrını desteklemek için bol miktarda atıştırmalık ve emzik bulundurun.

Yanınızda Temel İlk Yardım Çantası ve İlaçlar bulundurun

Seyahat ederken, çocuk doktorunuza yakınınızda bakmayacaksınız. Bu nedenle, yanınızda bazı acil durum ilaçları ve bir ilk yardım çantası bulundurmak en önemli şeydir çünkü işlerin paniğe neden olmayacak şekilde uygunsuz gidebileceğini aklınızda bulundurmalısınız. Yolculuğunuzun tadını çıkarın ve beklenmedik durumları kolaylıkla açıklamaya çalışın.

Ailenizle seyahat ederken daha fazla ipucu için bizi izlemeye devam edin!