Alışveriş Sepeti

Ücretsiz Kargo | Tüm Kartlara taksit imkanı

Müşteri Hizmetleri: 0 850 241 83 75 (Whatsapp)

 

 

Bilgiler

Bize Ulaşın?

  • Telefon: 0 850 241 83 75 (Whatsapp)

Sosyal Medya

Neden Bebek Bakım Çantası Sahibi olmalısınız?

 

Anne olmak için yakında mısın? Çantanızda çocuk bezi taşımak için yeterli alana sahip olmayan bir anne misiniz? Ya da şehirde bir süre boyunca genel bebek temellerini yönetmekte sorun mu yaşıyorsunuz? İnsanlar size bebek bezi çantası satın almanız konusunda bilgi veriyor, ancak moda imajınızı bozmak istemiyor musunuz? Üzülmeyin, çünkü sizin için dönüştürülebilir bir sırt çantası bebek bezi çantası şeklinde ideal çözümü sunuyorum.

Sırt Çantası Bebek Bezi çantası nedir?

Çoğu durumda, bebek bezi çantası, evinizin dışındayken bebeğe bakmak için gereken tüm temel ihtiyaçlara uyacak kadar yeterli alana sahip, bez tarzı bir saklama çantasıdır. Geçmişte çok çeşitli bebek bezi çantaları yoktu, ancak ünlü gebelikler popülerlik kazanmaya başladığından beri, moda bebek bezi çantaları pazarı sular altında bıraktı ve modacı anne için modern moda şeylere dayandı. Kılıflar, haberciler, deri sırt çantaları ve bebek arabası gidon çantası gibi çeşitli stillerde gelirler.

Sırt çantalı bebek bezi çantası, temel ihtiyaçlarınızın olduğu bir sırt çantası gibi omuzlara takılabilen bir bebek bezi çantası türü olarak kalır. Sırt çantalı bebek bezi çantaları bu yıl sonbahar mevsiminde bir trend içinde değil, aynı zamanda tüm bebek bezlerini, bebek bezlerini ve değişen pedleri, anne için el bezlerini, emzikleri, biberonları ve çok daha fazlasını dahil etmek ve düzenlemek için oldukça uygun.

Sırt Çantası Bebek Bezi Çantasının Faydaları:

Eller serbest

Sırt çantalı bebek bezi çantası, eller serbest bir taşıyıcıdır (yani, omuz sırt çantanızda gerekli tüm eşyaları taşıyabilir, bebek arabasını itmek, bebeği taşımak, ihtiyaçlarını bir anda arama veya ağlamak için eller serbest bırakabilirsiniz, vb.) Bir ebeveyni temsil ediyorsanız, bebekle dışarıdayken ellerinizi serbest bırakmanın öneminin giderek daha fazla farkına varacaksınız.

modaya uygun

Vegan deri bebek bezi sırt çantası veya herhangi bir suni deri bebek bezi sırt çantası modaya uygun olmasının yanı sıra, unisex sırt çantası bebek bezi çantası faktörünüzü de gerçekleştirebilir. Bu, hem anne hem de babanın market alışverişi yaparken veya günübirlik bir gezide aynı bebek çantasını paylaşmasını kolaylaştıracaktır. Ayrıca, bebek babayla dışarı çıkarken ayrı bir bebek bezi çantası paketleme zahmeti olmayacaktır.

Sık sık seyahat ediyorsanız ve havalimanlarında veya bu konudaki herhangi bir yerde çok sayıda çantayı taşımak zorunda kalırsanız pratik olabilir.

Duruş Destekleyici

Sırt çantası bebek bezi çantaları, ağırlığı gövdenin etrafına eşit olarak dağıtarak faydalıdır. Eşit ağırlık dağılımı sizi daha az yorar ve omurganızı düz tutmak için eşit derecede iyidir.

Bebek bezi çantanız çok daha kutsal olduğundan dönüştürülebilir bir ürünse, ihtiyaçlarınıza veya kıyafet tarzınıza uyacak şekilde istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde değiştirebilirsiniz.

Sırt Çantası Bebek Bezi Çantası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler:

Gerektiğinde ellerinizi serbest bırakan bir çanta tercih edin.
Bebek bezi çantanız sadece modaya uygun bir aksesuar olmamalıdır; tarzınızın yanı sıra bebeğinizin ihtiyaçlarını da karşılayabilmesi için işlevsel ve çok yönlü olması gerekir.
Hareket halindeyken bebeğiniz için gereken tüm eşyaları düzenlemek için birçok cep içermelidir. Bebek süt şişelerini saklamak için bazı yalıtılmış cepler varsa, beklenmedik şekilde daha iyidir.
Satın almadan önce bebek bezi çantanızı iyi saklama kapasitesi ve dayanıklılık açısından kontrol edin. Deri sırt çantasıysa, bu pek de iyi değil.
Bir unisex sırt çantası bebek bezi çantasını tercih ederseniz, zamandan tasarruf, para tasarrufu ve genel olarak çekici bir seçenek olacaktır.
Şimdi, pratik ve modaya uygun bir sırt çantası bebek bezi çantası satın alma seçeneğine gitmeye hazırsanız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek doğru çantayı sizin için aradık.

Motheric Bebek Bakım Çantası

Bu, hem annelerin hem de babaların taşıması için rahat olan modaya uygun, dönüştürülebilir, vegan deri sırt çantası bebek bezi çantasıdır. Tüketicilerin incelemelerine göre Alice Unique bebek bezi sırt çantası oldukça dayanıklıdır ve diğer birçok çantadan daha uzun ömürlüdür. Bunun nedeni hafif, dayanıklı, yüksek kaliteli, BPA içermeyen ve suya dayanıklı vegan derisidir. Sırt çantasının kayışındaki% 80 yumuşak naylon ve% 20 deri kombinasyonu, onu nasıl giymek isterseniz isteyin çok rahat ve kullanışlı hale getirir. Bu vegan deri bebek bezi çantası, 6 dış cep ve süt şişeleri için iki yalıtımlı cep ile birlikte 7 iç cebe sahiptir ve toplam 13 cep oluşturur. Toplam 40L kapasiteye sahiptir, bu da onu bir yerde bir geceleme için giderken bile taşınmak için harika bir seçenek haline getirir.

Bu vegan deri bebek bezi çantası dahil birçok renk mevcuttur; Siyah, Kahverengi ve Gri. En yeni renklerimiz olan Zeytin ve Sarı’yı ​​tanıttık. Üstelik, bu sonbahar mevsiminde anneler için en moda bebek bezi çantaları arasında yer alsa bile oldukça uygun fiyatlıdır.

Bebek bezi çantanızı akıllıca seçin, çünkü bebek bez aşamasından çıkana kadar yanınızda tutmanız gereken sürekli bir arkadaştır.