Alışveriş Sepeti

Ücretsiz Kargo | Tüm Kartlara taksit imkanı

Müşteri Hizmetleri: 0 850 241 83 75 (Whatsapp)

 

 

Bilgiler

Bize Ulaşın?

  • Telefon: 0 850 241 83 75 (Whatsapp)

Sosyal Medya

Hakkımızda

Değerli anıları Motheric ile biriktirin.

Hikayemiz

Bebekli yıllarının ötesinde, değerli hatıraları taşıyacak bebek bakım çantaları hayal ettik. Lüks detaylar ve iyi organize edilmiş bir tasarım istedik. Bir uçak seyahatinde, sokakta ya da alışverişte bebek malzemelerini taşıması önemliydi. İhtiyacınız olduğunda bilgisayara ya da tablete kolay ulaşmak önemliydi. Akşam yemeğinde ya da arkadaşlarla bir araya gelinen bir gecede tüm ihtiyaçları karşılamalıydı. Her ihtiyacı karşılayan ve tasarımı ile göz dolduran çantalar olmalıydı.

Motheric olarak modaya uygun ve şık ürünlerin yanında günlük kullanımda premium ürünleri sizlere sunuyoruz.

Siz değerli annelerden aldığımız ilhamla seveceğiniz ürünleri sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Mutlu Bebek için Mutlu Anne, Mutlu Anne için Motheric.

motheric hakkında

 Ebeveyn olduğunuzda neden stilden ödün verelim! Ebeveynliğin her aşamasında hayatınızı kolaylaştıracak, güzel tasarlanmış ve süper işlevsel vegan deri ürünler yaratmayı seviyoruz. Ürünlerimizde sadelik, şıklık ve pratiklik ön plandadır.  Motheric olarak ebeveynliği şık hale getiriyoruz. 

Üretim & Etik Değerler

motheric hakkında

Çalışma koşulları, çalışan güvenliği ve sürdürülebilir uygulamalar bizim için önemlidir. Tedarikçilerimizle de aynı şekilde çalışıyoruz. En kaliteli ürünleri üretmek için tedarikçilerimizi buna göre belirliyoruz. Hammadde ve aksesuarları seçerken yurtiçi ve yurtdışı tedarikçilerden en kaliteli ve sağlıklı olanları tercih ediyoruz.  Üretim sürecinin her aşmasında kaliteyi ön planda tutuyoruz.